Felicja znaczy szczęście

Autor: Agata Czykierda-Grabowska
Wydawnictwo: BM Design
Kod: TO3055
ISBN: 9788394850289
Data premiery: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216
Poznają się po raz pierwszy w piaskownicy, gdzie ona sprawia, że poczuł smak piasku w ustach. On za to zawsze próbował ... Zobacz cały opis

Poznają się po raz pierwszy w piaskownicy, gdzie ona sprawia, że poczuł smak piasku w ustach. On za to zawsze próbował policzyć jej piegi, co mu się nigdy do końca nie udało. Ta dziwna, często złośliwa relacja przeżywa wiele lat, po których oboje są już na tyle dorośli, aby zadać sobie pytanie, co tak naprawdę czują. Poznaj ich historię w książce "Felicja znaczy szczęście".

Szymon nigdy jeszcze nie widział tak silnego temperamentu u tak niewinnie wyglądającej dziewczyny, a Felicja nie wie, czemu tym razem tak bardzo się postawiła. Piaskownica jednak nie trwa wiecznie, a oboje powoli dorastają. Nadchodzi czas szkolnego balu, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Niestety, dzieje się coś, co może i jest tylko nieporozumieniem, ale sprawia, że pomiędzy tą dwójką pojawia się topór wojenny.

Oczywiście ten czas również mija. Wakacje przynoszą obojgu powrót do rodzinnego miasta, w którym mieszkają po sąsiedzku. Z tego powodu zaczynają się coraz częściej widywać. Zdają sobie sprawę, że są już dorośli, więc postanawiają zakopać topór. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wciąż drzemie w nich wiele emocji. Czy jest to jednak nienawiść? A może coś wręcz przeciwnego?

Agata Czykierda-Grabowska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Fanka thrillerów psychologicznych, powieści z nurtu realizmu magicznego i new adult. Miłośniczka dalekich podróży, która panicznie boi się latać samolotem. Cyniczka o romantycznej duszy.  

W swoich książkach stawia na prostotę i realizm, gdyż głęboko wzięła sobie do serca radę, którą przeczytała na skrzydełku pewnej książki: pisz o tym, co znasz.

W wolnych chwilach uwielbia oglądać kanał HGTV, jeździć na rowerze, pływać i spacerować po lesie.

Wraz z mężem i córeczką Kają mieszka w Ząbkach pod Warszawą.

DPD Pickup punkt odbioru/ automat paczkowy od 9.99 zł
Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 15 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
-35%
42.99 zł
27.94
Ilość:
Najniższa cena z 30 dni: 42.99