Dokąd zaniesie nas wiatr

Autor: Anna Sosna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Endorfina
Kod: MT2406E
ISBN: 9788382314717
Numer wydania: 1
Data premiery: 16.02.2024
Format: 130x195 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Ilość stron: 392
Hanka ma wrażenie, że wszystko, co było dobre w jej życiu, już dawno minęło. Kiedy na horyzoncie pojawia się dawny przyjaciel ... Zobacz cały opis

Hanka ma wrażenie, że wszystko, co było dobre w jej życiu, już dawno minęło. Kiedy na horyzoncie pojawia się dawny przyjaciel z propozycją podróży, traktuje to jako możliwość ucieczki od smutnej rutyny, problemów rodzinnych i samotności. Ciasne wnętrze kampera okazuje się nie tylko domem, lecz także szkołą życia.

Ale nie wszystkie problemy da się pozostawić za sobą. Brak prądu, bieżącej wody albo szalejąca ulewa to najmniejsze z kłopotów, z jakimi Hanna i Michał będą musieli się zmierzyć. Podróż przynosi nie tylko nowe krajobrazy – odkrywa też tajemnice, które mogą wszystko zmienić. Albo sprawią, że każde wypowiedziane słowo nabierze szczególnego znaczenia, a każda chwila okaże się najcenniejszym darem… albo pogrzebią rodzące się uczucie na zawsze.

 

„Dokąd zaniesie nas wiatr” to oda do przyjaźni, młodzieńczej radości i miłości.

To opowieść o ludziach, których głosy słyszymy na długo po tym, gdy ostatni raz usiedli z nami przy ognisku.

O rzeczach pierwszych i ostatnich.

I o tym, że nie każda historia ma swój happy end.

Przygotujcie się na emocjonalną podróż, która przyniesie zarówno łzy, jak i uśmiech na twarzy.

Anna Sosna

Urodziła się w 1996 roku w Bielsku-Białej. Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie mieszka w Mikołowie. Od 2018 roku publikuje jako sosenkova na platformie Wattpad. Udziela się w środowisku pisarskim, współprowadzi grupę „Piszemy codziennie – grupa wsparcia” i należy do nieoficjalnej grupy literackiej Różne Babki.

Rządzi szydełkiem, drutami, aparatem fotograficznym i piórem. Jedyną córką nie rządzi – to córka rządzi nią. Ceni sobie spokojną pracę zdalną w firmie transportowej, czas na pisanie, czytanie i spacery. Pytana o uzależnienia, zawsze wymienia kawę oraz czekoladę. Debiutowała świąteczną powieścią new adult „Niespodziewany prezent”.

Facebook: @sosenkova.pisze

Instagram: @sosenkova_pisze

Paczkomaty Inpost od 13 zł
Firma kurierska DHL od 14 zł
Kurier DPD od 15 zł
Punkt DPD od 15 zł
Darmowa dostawa od 159 zł
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
-35%
44.90 zł
29.19
Ilość:
Najniższa cena z 30 dni: 29.19
Nasi klienci wybrali także